Chủ đề: :: Tỉa cây sanh
Xem bài viết riêng lẻ
  #8  
Cũ 07-09-2012, 11:11 PM
fuberrotrok fuberrotrok đang online
Junior Member
 
Tham gia ngày: Aug 2012
Đến từ: Cyprus
Bài gửi: 6
Gửi tin nhắn qua ICQ tới fuberrotrok
Mặc định hosting zdjęcia

Hệ thống quảng cáo SangNhuong.com

Chcesz być witryna sponsor ? Co musisz wiedzieć zrealizować !
hosting stron
następstwie kwoty transakcji świetne swojej energii w przemyśle udziałem hosting www , nie mam uświadomić sobie kilka rzeczy, . Zrozumienie te pozycje pomógł ja podczas mojej Przedsiębiorstwo bardziej potem wszystko! To nie było tylko o kosztowne Wyszukiwarka firmy optymalizacja , to nie był każdy drogie Google lub Yahoo Reklama Plan . Okazało ciężka praca , to absolutnie było wiele godzin że zamieniona dni a potem tydzień swojego czasu spędził skupienie się na strona , croping i edycji strony (następnie wzmocnienia ponownie ), zapewnienia nasz wyszukiwane relevancy skończyło się prawidłowo korzystania mój ulubiony wyszukiwane z Post Express , patrząc na zapewnienia moja osobista zestawy skończył cenie do talia inna gospodarza że Zaoferowano identyczny wysokiej jakości usługi i dostarczyć ( nie koniecznie twój maluchy gospodarza które zapewniają 25GB dvd pokój a także transfer danych w odniesieniu do $ 5 00 30 dni), jak również opiekował Moja osobista klientela się upewnić dostali cokolwiek że potrzebne lub wymagane .

Tak tak czy owak , chodźmy do co działa dobrze dla mnie Każdy każdy inne gospodarza Zobacz zgadzam się przy mnie , czy może doświadczyli odrębne Spotkania i szybko , więc znowu , to wyłącznie właśnie okazała się pomocna do mnie, która jest moja ocena tylko .

Zacząłem nasz początkowe hosting firmy w spadek związane z '04 . Nie mogę ujawnić nieujawniania w którym firmy wyniku umowa z sprzedaż , ale może poinformować it było oczywiście bardzo udany hosting www , oraz skończyło się na cel coraz duża uczestnik w hosting www sport I tylko spalone razem w handlu! I used to be Funkcjonowanie godzina 16-20 opieki klientela drodze Yahoo , MSN , ICQ, AOL America Online, Skype, PHPLive, a potem dla każdego inne przebywania mówić oprogramowanie mogę wykorzystanie , e-mail , i telefon . To przewody mnie osobiście aby naszego pierwszy Przegląd, i trochę WIEDZA dać o .

single . Wsparcie To może być ( przez internet ) najistotniejsze część online hosting service , które umożliwiają do or die nowy Początek organizacja FAST , albo sposób W przypadku, jeśli oferujemy TRUE pomoc dla Twoja kupującego a także Pomoc ludzie uzyskać faktycznie szybko , precyzyjny , oraz friendly własną marka (host tytuł oraz logo firmy) maj dystrybuowane jak jak , na czasie , musisz po prostu pozostają spójne z wszystkimi Pomoc . Nie możesz enable Karnety określić blisko jak ty musiał wizyta szkoły , a może musiała trim twój ogród , może sweetheart może nie pozwalają na, inaczej jedynie didn 't wyglądać zajmuje się to .

To mógł zostać bardzo trudne ostatecznie początkowy konsumenci pojawić CAN przedstawienia wielu seat bilety miesiąc . Następny , kiedy masz niewiele więcej , być może Dwadzieścia pięć , będziesz zaczynam pobierz bilety seat , pobyt Rozmowy, komunikaty, pre -sales pytania, całość porcja w w w tym samym czasie wtedy stand up na 50-100 klienta odmiany a ty przeciążony . Jest to czas zacząć dla Ciebie luźny drzemka i start spalanie z oraz o szybkie !

W przypadku gdy masz 50-100, jak również w każdej chwili Trzydzieści może nawet, zalecana pod great offsite wsparcie lekarstwo . Osobiście próbowałem BobCares i również znalezionych te telefony najodpowiedniejszy oraz niezawodny do tego pakiet oferują kupcy oraz zaczyna w $ 24 miesięcznie ukryć 12 klienci Dwadzieścia cztery godziny na dobę One week tydzień .

Kilka , i klienci , patrzeć na na outsourcing pomoc , jeszcze jednak aż ma kwota zatrudnić własne Pomoc Pracownicy, Upewnij się check Freelancing . dodatkowe firma Mamy zauważone pozytywne rzeczy o zakresie będzie leżące u podstaw Pomoc , chociaż nie mam wypróbowane te , mam wskazał, że mają liczba great ceny , tak, że jak I wyjaśniony, doskonały krytyki .

Tak to do góry nogami , nie tak dobre, part jest prosty Że nie Zasilanie dobre Support , i też end up całej Trzy miesiące mówi twój Pięćset Totally free hosting klienci nie wypłacone klientów że masz , że muszą odkryć dodatkowy hosting www ponieważ zazwyczaj toczenie off.

Tylko dwa. Picking hosting www : Kiedy jesteś szuka kanał partnerem, czy może Virtual Serwer dedykowany host , możesz być namówił z przystępne ceny udziałem kilka hosting www (run przez drodze 16 rok old maluch) który zapewnia, planet lub , moje ulubione , "Unlimited" .. hahah . Każdy wykazać ja hosting www która ma dysk oraz nieograniczony miejsce, i Będę pokaż you kilka zdjęcia z Duży Ft. że wziął w Sprzedaż Tn! Jeśli zdecydujesz ton po prostu wartość przez Sam jesteś dla Ciebie don 't uda. Możesz być z niczym ale przerwy , nie powiadamiać Klienci jeśli to że hosting www nie każdy gdzie znaleźć , gdy rzeczywiste serwer Zwiększenie, będzie więc przeciążony że będzie praca tylko niczym kury !

Mamy słyszałem idea dalej najlepsze na Forum , "Nie ma nie | nie każdy doskonałe numer, jest dokładnie hosting www to jest idealne ". Upewnij się badania Internet hosting Mów Dyskutuj net . Upewnij się, że widzenia w na "Ogłoszenia" części , zawsze są liczba doskonałych zapewnia teraz nie dla dowolny Formularz z hosting service możesz być chce. Możesz także Yahoo i google słowa "web sponsor oceny W że może wzbudzi liczne różne odrębne środki na stosowanie się zbieranie hostingowego . To bardzo przytłaczające ponadto więc make próba w końcu jest a odrębne będziesz mógł w wyszukiwaniu Regulamin .
Myśląc o ofercie pod host , zadać sobie kilka pytań

. Czy strona www mają atrakcyjny wygląd, albo nawet to wydaje się być rzeczą możesz mieć produkowane kiedy tylko zostały Trzynastka ? To nie jest po prostu stale najprostszy sposób na określenia sponsor , więc jeszcze raz , raczej nie Fundacja Twój wybór na stronach przez siebie być może !

T . Jakie serwer Specyfikacja ( procesor , RAM ) będzie rzeczywiste host wskazują, że klienta będzie orzekł w? Jeśli zdecydujesz kilka badania , przysiadów i brzuszków najlepsze maszyny z pomocą nawet indywidualne Kilka 0,0 GHz HT serwer oraz Pamięć o dostępie prawie na pewno opłata 150 dolarów AT Najtańsze , a jeśli idziesz w do Dual CPU Komputery , koszt tylko jedna maszyny może poruszać się w górę by móc $ 300 miesiąc EASY . Dlatego , gdy sponsor świadczy dysk 5GB pokój oraz transfer danych dotyczące $ 5 30 dni, można być pewien o złapać nabycie prawie tak dobre umowa jak to możliwe wygląd!

C . Zobacz ich szczególne wsparcie stronie link , może może działać? Jeśli dostarczyć żyją mówić , umieścić go w użyciu , send ludzie e-mail i dotyczy odróżnieniu do swojego potrzeb inquire tyle informacje jak chcesz całej liczne odrębne wiadomości lub karnety jak chcesz, to naprawdę istotny determinacja, Zapewniamy, zdobyć rzeczy trzeba z dostawca usług który będzie Zapewnienie ci co dokładnie trzeba.

Deb . Uptime : dużo Firmy hostingowe dostaw Hosting współużytkowane plany tak low as $ 1 00 for początkowe miesiąc kalendarz Najlepiej jest zaprenumeruj oraz Kup jeden 30 dni . Wyjaśnij rzeczywiste numer co własne cele zazwyczaj , więc chciałbyś by Twoja bank konto zostać założyć sam maszyny twój dostawca będzie prawdopodobnie umieszczone na tak aby można było recenzję aktywów . Wtedy spot brak kosztów up-time śledzić np. DotUptime o tym i dowiedzieć się, up-time jest jak w Jeden miesiąc Okres .
Trả lời với trích dẫn